נמצאו 0 תוצאות. צפה בתוצאות
תוצאות החיפוש שלך
[ultimate_heading main_heading="היסטורית המשרד" alignment="right" margin_design_tab_text=""][/ultimate_heading]

משרד אנגלו-סכסון הרצליה פיתוח הוא משרד יעוץ ותיווך הנדל"ן המוביל באזור, מהוותיקים והמובילים ברשת אנגלו-סכסון. המשרד פועל בהצלחה למעלה מ-40 שנה, מתמחה במגורי יוקרה, בנדל"ן במושבים ובתחום העסקי והמסחרי. במשרד מחלקת EXCLUSIVE SELECTION לשיווק נכסי יוקרה בבלעדיות.

באנגלו-סכסון הרצליה פיתוח צוות יועצי נדל"ן מהשורה הראשונה, שעובדים יחד שנים ארוכות, כל אחד מתמחה בתחומו הספציפי ומביא עימו ידע עשיר וניסיון רב מהשטח. סניף אנגלו-סכסון בהרצליה פיתוח הוא סניף בוטיק של הרשת. משרד איכותי ואינטימי הפונה לקהל יוקרתי באזור קטן יחסית.

גודל המשרד ואופיו של האזור מתווים את אופן העבודה ויוצרים דינמיקה וקשר בלתי אמצעי מול הלקוחות ובעלי הנכסים. השירות האישי, המקצוענות והאמינות הם המפתח להצלחה רבת השנים. המשרד והצוות זכו פעמים רבות באות ההצטיינות של הרשת.

[ultimate_heading main_heading="המחלקה המסחרית" alignment="right"][/ultimate_heading]

מחלקה נישתית אשר מרכזת את פעילותה בתחומי הרצליה פיתוח ונחשבת מזה שנים לגוף המוביל בשיווק הנדל"ן העסקי באזור. המחלקה מעורה באופן מלא במגמות באזור ,נמצאת בקשר עסקי עם כל בעלי הנכסים בסביבה ואחראית לעשרות עסקאות בתחומי המשרדים והמסחר מידי שנה.

פרוייקטים בולטים –
מגדל אקרשטיין C – 11,000 מ"ר (שיווק משותף), הקומה המסחרית של SEA VIEW -2500 מ"ר, בית לידר- 7000 מ"ר.

כמו כן, מטפלת המחלקה בשיתוף פעולה עם המחלקות העסקיות האחרות של הרשת, בגופים המחפשים נכסים להשכרה או לרכישה בכל מקום בארץ

השווה רישומים