נמצאו 0 תוצאות. צפה בתוצאות
חיפוש מתקדם
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

פרסום הסדרי נגישות – מ.מ.מ. אחזקות וניהול מבנים בע"מ

משרד קבוצת מ.מ.מ ("החברה") פועל במטרה לספק שירות שווה ונגיש לכלל מבקרי המשרד, תוך עמידה בהוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות.

קבוצת מ.מ.מ מייחסת חשיבות עליונה למתן שירות שווה ונגיש לכלל הלקוחות, לרבות אנשים עם מוגבלויות, לאורך שנים רבות, כחלק מתפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכלל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע, ואנו עושים כל שביכולתנו על מנת לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות ליהנות מחווית ביצוע עסקאות נדל"ן באמצעות קבוצת מ.מ.מ.

בהתאם לאמור, החברה משקיעה משאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט ועמודיו השונים, כמו גם בנגישות המשרד, תוך שהחברה מוצאת חשיבות עליונה במתן שירות שוויוני לכלל גולשי האתר, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

בהצהרה זו מפורטים, בין היתר, פעולות והסדרי הנגישות אותם ביצעה החברה. אני נמשיך ללא הרף במאמצים לשפר את נגישות שירותי המשרד ואת נגישות האתר בפרט, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

חשוב לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים והתכנים באתר, ומכיוון שהאתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם.

אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם על יצירת קשר עם רכזת הנגישות: ענת ענתבי, בכדי שניתן יהיה לבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי. כמו כן, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח. פרטי יצירת קשר נמצאים בסוף מסמך הצהרת הנגישות, תחת סעיף  – יצירת קשר.

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

תקנון שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות) התשע"ג – 2013 (להלן התקנות), מחייבות הנגשה של אתר אינטרנט המספק שירות או מידע ציבורי. מכוח סעיף 35 לתקנות, ולאור העבודה כי החברה עומדת בהגדרה של "ספק שירות ציבורי", האתר של החברה תואם את המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ועושה שימוש בתוסף ENBALE.

האתר נבדק ונמצא מתאים לצפייה בדפדפנים Firefox, Chrome ו Internet Explorer, כמו גם לשימוש בטלפון הסלולרי. האתר מספק נגישות פונקציונאלית ברמה גבוהה לרכיבים ולמידע תוך שימת דגש על נגישות מהמקלדת ועיצוב נגיש.

במידה ובעת הגלישה באתרינו, נתקלתם במגבלה המונעת את השימוש באתר, נשמח אם תפנו אלינו באחת מדרכי יצירת קשר, המפורטות מטה תחת סעיף יצירת קשר.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך, על מנת שנוכל לטפל בעניין.

 

הנחיות שימוש בתוסף נגישות המוטמע באתר:

לאחר לחיצה על כפתור הנגישות, ייפתח בפניכם תפריט תוסף הנגישות, באמצעותו תוכלו:

  • לשנות את גודל הטקסט
  • לשנות את תצוגת האתר
  • לשלוט על הניגודיות
  • לשנות את גופן האתר לקריא
  • לעצור הנפשות ואנימציות באתר
  • להגדיל ולהקטין את תצוגת האתר
  • לשנות את צבעי האתר
  • להדגיש קישורים המופיעים באתר
  • להאזין למספרי טלפון באמצעות הקראה קולית
  • לשנות את סמן העכבר

התוכנה פועלת בדפדפן הפופולרי Chrome, בכפוף לתנאי היצרן. גלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן כרום.

למרות המאמצים שהושקעו בפיתוח תוסף הנגישות, ייתכנו מצבים שבהם לא תהיה לו אפשרות להנגיש חלק מתכני האתר, חשוב לציין שהתוסף נמצא בפיתוח מתמיד על מנת להשתפר ולעמוד בתקני הנגישות העדכניים ביותר.

יידוע כלל היועצים הפועלים במשרד – הוראות החוק הובאו לידית כלל עובדי החברה אשר הודרכו בנושא, ונותן דגש לאיסוף אפליה, מתן שירות שוויוני בסביבה מכילה, מתן שירות נגיש, וביחס להסדרי הנגישות של המשרד ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים עם מוגבלויות.

יצירת קשר

כתובתנו: החורש 1, כפר שמריהו

המשרד ממוקם בקומת קרקע עם גישה ישירה מהחניון הצמוד למשרד, הזמין ללקוחותיו.

במשרד, הכניסה למשרדים הינה רחבה ובהתאם לתקנות הנגישות.

פרטי התקשרות עם רכזת הנגישות: ענת ענתבי

כתובת מייל: mmmnadlangroup@gmail.com

טלפון: 052-6466681

באמצעות לינק להשארת הודעה: https://did.li/SRBaa

אנו קשובים לצרכי המבקרים במשרד בכל עת, ופועלים בכלל האמצעים במטרה לבצע התאמה על פי תוכנית סדורה ודרישות החוק המשתנות, ובהתאם לפניות וצרכים המתעוררים מעת לעת, מהשטח.

הצהרה זו עודכנה בתאריך 7/3/2024

השווה רישומים