נמצאו 0 תוצאות. צפה בתוצאות
חיפוש מתקדם
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

הכירו את הצוות המנצח של מ.מ.מ נדל"ן

תמיר מינץ - מ.מ.מ נדל"ן

תמיר מינץ

מנכ"ל
מנהל אזור כפר שמריהו|רשפון

ענת מינץ

יועצת נדל״ן
מנהלת משרד

רפי סמואל

יועץ נדל״ן
מנהל אזור הרצליה פיתוח

יאיר האזה

יועץ נדל״ן
מנהל אזור הרצליה ב'

אבי בלצן

יועץ נדל״ן
מנהל אזור נוף- ים

דניאל מלכה

יועץ נדל״ן

איך בוחרים יועץ נדל"ן?

אם החלטתם לרכוש או לשכור דירה באזור ולעשות זאת בעזרתו של מתווך בכפר שמריהו ובהרצליה פיתוח, אין ספק שבחרתם נכון. מתווך מהאזור מכיר אותו מלפני ולפנים, יודע בדיוק מהם היתרונות והחסרונות שלו כמו גם של אלה של הנכסים השונים הנמצאים בו, ויוכל לסייע לכם לבחור את הנכס שמתאים לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם.

מתווכים בהרצליה פיתוח ובכפר שמריהו יש הרבה. איך בוחרים את המתווך שילווה אתכם?

כמתווכים הפועלים באזור מזה עשרות שנים, ההמלצה שלנו היא לבחור את המתווך על פי הקריטריונים הבאים:
  • הקשבה לצרכים שלכם – מציאת נכס בעזרת מתווך מתחילה בהקשבה של המתווך לצרכים ולהעדפות שלכם. מתווך מקצועי יזמין אתכם לפגישה מקצועית, בה ישאל הרבה מאוד שאלות לגבי הנכס שאתם מבקשים. לאחר מכן הוא יבצע התאמה בין הקריטריונים שלכם ובין הנכסים שנמצאים במאגר הנכסים שלו, וייקח אתכם לראות את הנכסים שתבחרו.
  • היכרות עם האזור – חשוב מאוד לעבוד עם מתווך בהרצליה פיתוח אשר חי ונושם את האזור. מתווך כזה יוכל להציע לכם מגוון נכסים העונים על הדרישות ועל ההעדפות שלכם, ולסייע לכם לבחור את הנכס הנכון עבורכם.
  • עמלת תיווך – מומלץ לעבוד עם מתווך בהרצליה פיתוח שמבקש עמלת תיווך הוגנת, ורק אם מתבצעת בסופו של דבר עסקה. למרות זאת, חשוב לזכור שעדיף לעבוד עם מתווך שימצא לכם את הנכס שמתאים בדיוק לדרישות ולהעדפות שלכם, ולכן, כשמדובר במתווך שיודע את העבודה ומוצא לכם נכס שעונה באופן מדויק על הצרכים שלכם – לפעמים כדאי לשלם מעט יותר.
כמשרד תיווך בכפר שמריהו והרצליה פיתוח העוסק בתחום מזה עשרות שנים, המתווכים שלנו הם מתווכים אשר הוסמכו למקצוע ואשר הינם בעלי ניסיון רב שנים.
אם אתם מחפשים נכס באזור למכירה, להשכרה או להשקעה, נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם שירותי תיווך בכפר שמריהו הרצליה פיתוח והאזור אשר עושים את ההבדל.
לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

השווה רישומים